Zahájení online předprodeje vstupenek na Poletíme?

Spustili jsme online předprodej vstupenek na koncert kapely Poletíme?, která v hudebním klubu KlonDike vystoupí 25. února 2023.

Kulturní program zimní sezóny v Peci pod Sněžkou 2023 se začíná plnit koncerty a akcemi. Prvním oznámeným koncertem zimní sezóny je kapela, která v hudebním klubu KlonDike vystupuje již několikátou sezónou a její obliba každým rokem stoupá. Poletíme? jsou prostě srdcovka, i proto zahajují předprodej vstupenek jako první.

Poletíme? jsou podobně multižánrový jako KlonDike a nic není nemožné, jejich slova mluví za vše: ,,Skupina dobře vypadajících mužů hrající original banjo punk future jazz kántry v turbošansonovém duchu. Žádné zvuky nástrojů co neexistují, žádné texty o věcech, co se nestaly, anebo nikdy nestanou. Jemné, přesto vulgární, přízemní, leč nad věcí, smutné, přeci veselé, sladké, přesto hořké. Respekt to Waldemar Matuška, Voskovec a Werich, Jiří Šlitr a Semafor, Ivan Mládek, Divadlo Sklep a Jára Cimrman.”

Poletíme? kladou důraz na vtipné, poetické a současně přímočaré texty. Odlehčenou formou vypráví o složitých nebo smutných věcech, avšak vesele a ve svižném rytmu. Propojují rock, swing, punk, folk a country. Už jen díky netradičnímu nástrojovému obsazení, se kterým kapela dobře zvládá punk, stejně jako jazz. Kapelníkem, hráčem na banjo, zpěvákem, textařem a zásadní osobností kapely je výtvarník Rudolf Brančovský s výrazným hlasem „poškozeným“ kouřením a pitím. Rudolfa (banjo, kytara, zpěv) doprovází pětice muzikantů ve složení: Jáchym Hájek – trubka, Pavel Křižovenský – saxofon, příčná flétna, Vojta Konečný – housle, Ondřej Hájek – piano, Vít Kraváček – basová kytara, Michal Jež – bicí.  Výstižný popis kapely na profilu v prodejní sítě Goout, kde už teď můžete koupit vstupenky na koncert v KlonDike music clubu v Peci pod Sněžkou.

25. února 2023 Poletíme? 

>>> Předprodej vstupenek v prodejní síti Goout <<<

Určitě se nezapomeňte přidat k události na Facebooku Poletíme? | Pec pod Sněžkou nebo si ji rovnou dát do kalendáře.

Novinky ohledně aktuálních akcí nebo budoucích koncertů sledujte na Facebooku Klondike music club.

Prohlédněte si i fotoreport koncertu z letošní sezóny.

Držte Pec!