Hostel klondike

Hostel KlonDike je levné ubytování přímo v centru Pece pod Sněžkou. U nás se stále můžete ubytovat za lidové ceny. Nabízíme samostatné i sdílené pokoje s uzamykatelnými skříňkami, či velké pokoje pro partu. 

CENÍK

  • Děti do 6 let zdarma
  • Děti 6 až 18 let – 50 Kč
  • Pes 50 Kč
  • Parkování u KlonDiku 50 Kč

2. patro

V druhém patře jsou 3 jedinečné samostatné pokoje. Dva dvoulůžkové pokoje Galerka a Sněžka, a jeden čtyřlůžkový Princezna. Mají sdílenou předsíň, toaletu, koupelnu a kuchyňský kout, který zahrnuje chladničku, rychlovarnou konvici, mikrovlnku a běžné nádobí s příbory. Každý pokoj je vybaven lůžkovinami, umyvadlem a k dispozici jsou také ručníky.

1. patro

Pokoje mají sdílenou kuchyň, toaletu a koupelnu na chodbě. Bývá zde slyšet hudba z klubu, proto doporučujeme přibalit špunty do uší a nebo si užít večírek v klubu až do zavíračky.

Sdílený pokoj

Novinkou je pokoj č. 5, kde jsme vytunili koncept sdíleného ubytování. Zde je možné si rezervovat jedno z 8 lůžek vybavených jako samostatné kóje. Každá má vlastní elektrické zásuvky, lampičky a dá se zatáhnout závěsem. K posteli patří ložní prádlo a ručník a dále samostatná skříňka, kterou lze uzamknout vlastním zámkem (případně lze zakoupit na recepci).

Velké pokoje

Určené jsou pro větší skupiny – party kamarádů, kteří hledají low cost ubytování s vlastním spacákem (povlečení po domluvě) a nevadí jim trochu se zmáčknout. Vyspíte se tu na palandách. Na pokojích zásuvky jsou, ale ne u každého lůžka. Zde jsou lůžkoviny a ručník na vyžádání za příplatek.

Společné zázemí

Ve společných prostorách najdete kromě vybavené kuchyňky (lednička, mikrovlnka, sporák s troubou) a sociálního zařízení (koupelna se sprchovým koutem, 2x WC) také posezení s knihovnou a sušák na bundy.

UŽITEČNÉ INFORMACE NA KONEC
  • Pozor, hostel se nachází přímo nad hudebním klubem a hudba může být slyšet i na dobrou noc.
  • Hostel je vzdálený od autobusového nádraží jen 200 metrů. Vchod do hostelu je zezadu budovy KlonDike.
  • U Klárky si také můžete koupit hygienické potřeby, mapu, špunty do uší a další nezbytnosti. Více informací se dozvíte na recepci.

AKTUálně

SLEVA NA UBYTOVÁNÍ V MIMOSEZÓNĚ
20 % SLEVA PRO DOBROVOLNÍKY AKCE UKLIĎME SNĚŽKU I POD SNĚŽKOU
UBYTOVÁNÍ I NA JEDNU NOC
FREE WELCOME SHOT NA BARU KLONDIKU

rezervace

+420 602 404 880
zprávou na Facebooku
hostel@klondikeklub.cz

PARKOVÁNÍ

Pokud přijedete autem, můžete zde zaparkovat, ale parkoviště má omezenou kapacitu. V případě plného parkoviště je možné parkovat v dopravním  terminálu P1 (800 metrů od hostelu).

ADRESA

Hostel KlonDike
Pec pod Sněžkou 139
542 21  PEC POD SNĚŽKOU

Veronika
Veronika
2020-10-01
9,0
Ověřená
Superb
The
The
2020-09-01
7,0
Ověřená
Good
Anonymous
Anonymous
2020-09-01
10
Ověřená
Exceptional
Marie
Marie
2020-09-01
7,0
Ověřená
Good
Julia
Julia
2020-09-01
8,0
Ověřená
Very good ☺ All was well, Good contact with the stuff, bathroom ok- I saw many opinions about lack of privacy but at our floor all was ok. ☹ Bit cold in the room, we traveled end of September- maybe it was before the heating season (?)
Anna
Anna
2020-09-01
10
Ověřená
Exceptional
Marcjanna
Marcjanna
2020-09-01
8,0
Ověřená
amazing interior design!
Markéta
Markéta
2020-09-01
10
Ověřená
☺Perfektní lokalita. Slečna Klára z recepce naprosto skvělá - se vším poradí. "Punk styl" hostelu je mi bližší než nějaké nóbl hotely, takže za mě spokojenost 🙂 Z druhé strany hostelu i výborná kavárna.
Maciek
Maciek
2020-08-01
10
Ověřená
Exceptional