Hostel

Hostel KlonDike je živý organismus. Každý pokoj je unikát, má svého autora, příběh i atmosféru.

Pokoje vyzdobili známí čeští streetartový umělci v prosinci 2014 v rámci akce Room project, na který navazovala vernisáž spojená s legendární oslavou 2. narozenin KlonDiku. Koukni na fotky a vyber si ten svůj. Hlavu u nás složíš za lidové ceny.

2. PATRO

Pokoje jsou situovány po třech ve dvou studiích se sdílenou předsíní, toaletou, koupelnou a kuchyňským koutem. Zahrnuje chladničku, rychlovarnou konvici a běžné nádobí s příbory. Každý pokoj disponuje vlastním umyvadlem.

1. PATRO

Pokoje mají sdílenou kuchyň, toaletu a koupelnu na chodbě. Určené jsou pro skupiny i jednotlivce a umožňují uzamknutí osobních věcí do skříňky. Bývá zde slyšet hudba z klubu, doporučujeme si přibalit špunty do uší, a nebo si užít večírek v klubu až do zavíračky. Zde nabízíme levnější variantu ubytování
s vlastním spacákem.

UŽITEČNÉ INFORMACE NA KONEC

Pozor, hostel se nachází přímo nad hudebním klubem a hudba může být slyšet i na dobrou noc.
Hostel je od autobusového nádraží jen 200 metrů z kopce. Vchod do hostelu je zezadu u parkoviště. Pokud přijedete autem, můžete tam zaparkovat, ale parkoviště má omezenou kapacitu. V případě velkého zájmu o parkování je možné parkovat na centrálním parkovišti (200 metrů od hostelu) nebo v parkovacím terminálu (800 metrů). Na recepci dostanete kartu hosta, se kterou máte slevu 50 Kč na městské parkování.

Můžete si u nás koupit i hygienické potřeby, mapu, špunty do uší a podobně. Více informací se dozvíte na recepci.

AKTUálně

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ:

Při příjezdu se hosté musí prokázat negativním PCR (nesmí být starší 7 dní)  nebo antigenním testem – (nesmí být starší 72 hodin).
Při pobytu nad sedm dní bude třeba podstoupit další test.

Výjimka z povinného testování platí pro osoby, které prodělaly onemocnění Covid-19 v posledních 180 dnech a pro osoby, které jsou očkované minimálně 22 dní.

Prokázat se musí certifikátem o očkování, čestným prohlášením nebo jiným oficiálním dokumentem.

CENÍK - 2. Patro

CENÍK - 1.Patro

REZERVACE:

+420 602 404 880
zprávou na Facebooku
hostel@klondikeklub.cz

ADRESA:

Hostel KlonDike
Pec pod Sněžkou 139
542 21  PEC POD SNĚŽKOU