KLUB KLONDIKE

Příjemný a stylový prostor klubu KlonDike je plný graffiti maleb od známých českých umělců. Unikátní je svou polohou v 768 m. n .m. a přímo uprostřed centra Pece pod Sněžkou, která je jednou z nejnavštěvovanějších horských středisek v České republice. 

Celoroční kulturní program pod Sněžkou

Hlavní kulturní sezóna se na KlonDiku odehrává v zimě, kdy klub praská ve švech, díky narvaným koncertům nejznámějších českých umělců, kapel nebo DJs. Bohatý program napříč generacemi a žánry doplňují menší kulturní akce, které se na KlonDiku pořádají celoročně. Letní dovolenou v Krkonoších tak může zpestřit divadelní představení, přednášky nebo turnaje v beer pongu.

Každý rok promítáme filmové festivaly dokumentárních i outdoorových filmů jako jsou Snow film fest, Expediční kamera nebo filmy z festivalu Jeden Svět, díky platformě Promítej i Ty!. Vyjímkou nejsou ani sportovní přenosy, které si na plátně s úhlopříčkou 3,5 metru v tmavém prostředí klubu parádně užijete.

Zábava i bez programu

Bavit se budeš i bez kulturního programu nebo akcí. Oblíbenou atrakcí je obří houpačka, překvapením zase horolezecká stěna. V záloze máme i klasiku jako kulečník, fotbálek, ping pong i beer pong nebo šipky a boxer. Tahle šestka nesmí v baru chybět a každý si najde to svoje.

AKTUÁLNĚ

Pondělí / Monday 18:00 – 1:00

Úterý / Tuesday 18:00 – 1:00

Středa / Wednesday  18:00 – 1:00

Čtvrtek / Thursday  18:00 – 1:00

Pátek / Friday  18:00 – 3:00

Sobota / Saturday  19:00 – 3:00

Neděle / Sunday  20:00 – 1:00

Aktuální akce, program nebo informace o nákupu vstupenek najdeš v programu, na profilu Goout a v událostech na Facebooku.

Podmínky pro vstup do klubu najdeš zde.