Prostor k pronájmu v podloubí KlonDiku

Nabízíme k pronájmu prostor v objektu občanské vybavenosti KlonDike (Pec pod Sněžkou 139). V případě zájmu volejte na číslo +420 728 502 738.

Pronájem č.1

Jedná se o prostor, kde působilo květinářství a před ním masáže (oba podnikatelské projekty skončily kvůli těhotenství majitelek). Prostor o rozměru 28 m2 má krytý vstup z podloubí objektu a výlohu, je zde přivedena voda a je po velice zdařilé rekonstrukci. Úklidová místnost a personální WC je společné s kavárnou Craft coffee.

Vytápění je zajištěno centrálním rozvodem v objektu, pro teplou vodu je potřeba zajistit průtokový ohřívač, prostor má vlastní elektroměr.

Prostor je aktuálně kolaudován jako provozovna rekondičně regeneračních služeb.

Pronájem č.2

Prostor o rozměru 25 m2 ma krytý vstup z podloubí objektu (dvoukřídlé dveře bezprostředně vedle vstupu do music clubu KlonDike). Jedná se o prostor provozovny se stavebně odděleným zázemím s toaletou a tekoucí vodou. Vytápění je zajištěno centrálním rozvodem v objektu, teplou vodu dodává elektrický ohřívač, prostor má vlastní elektroměr. Půdorys prostor je nepravidelný viz přiložený plánek.