Léto na KlonDiku

Letní sezóna hudebního klubu KlonDike je sice bez koncertů, ale plná akčních koktejlů, zábavy, her, turnajů a DJs. Po nabité koncertní zimní sezóně nás čeká trochu odpočinek a více zábavy, než kultury. O víkendech se o hudební program postarají DJs, kteří klub pravidelně navštěvují.

Akční koktejly

Každou středu a čtvrtek si můžete objednat akční koktejl za zvýhodněnou cenu nebo drink s dárkem. Jako první nás čeká koktejl inspirovaný dovolenou v Tichém oceánu. Koktejl Mai Tai, tak slaví návrat do nápojového menu KlonDiku. Těšit se můžete i na koktejly, které se v drink akcích objevily už v minulých sezónách a staly se oblíbenými, například Long Island Iced Tea, Caipirinha nebo Dark & Stormy. Ke koktejlu nebo panáku můžete vyhrát i nepostradatelné dárky jako například ponožky, čelenky, frisbee a podobně. Tak nezapomeň, každou středu a čtvrtek na baru KlonDiku.

Happy hours

Využít můžete taky akci happy hours, kdy jsou ty nejoblíbenější koktejly za levnější cenu. Happy hours platí každý den do 21:00.

Novinky na baru

V předchozích větách jsme nakousli jednu z novinek na KlonDiku a to koktejl Mai Tai. Dalším nováčkem v našem menu je koktejl Cubata, podobný známějšímu míchanému nápoji Cuba Libre. Cubata je míchaná z tmavého rumu Havana 7yo a i přes menší množství coca coly, než u klasického Cuba Libre, má jemnější chuť. V menu jsou nově i destiláty značky Baron Hildprandt nebo Bohemian gin od oblíbeného českého řemeslného lihovaru Žufánek. 

Herní krajina KlonDike

Největší novinkou jsou herní balíčky a hry, kterými se během večera můžete s kamarády nebo partou zabavit. KlonDikovou klasikou je billiard, šipky, boxer, ping pong a dvě houpačky hned vedle pódia. Nově k nim přibyl druhý fotbálek na malém balkoně u okna. Herní balíčky si můžete vyzvednout na baru. Připravené máme set na beer pong, lodě nebo nebo Zatloukání hřebíků s KlonDivem a Bitva o Pecten. Představení jednotlivých her vám sepíšeme v příštím článku.

Otevíračka

S novou sezónou platí i nová otevírací doba, která platí od 28. dubna do konce října 2023.