• Foursquare
  • YouTube
  • Google+
  • Facebook
  • Bandzone
phoneKONTAKT
Music club Klondike

Krytá lezecká stěna je součástí prostoru hudebního klubu — přístup k ní se tedy řídí otevírací dobou klubu. Po předešlé telefonické domluvě je možné stěnu zpřístupnit pro větší skupiny nebo organizované kurzy kdykoli v průběhu dne.
Plocha stěny se rozprostírá na 48 čtverečních metrech. Stěna je 6 metrů vysoká a 8 metrů široká, se třemi jistícími body u stropu a postupovým jištěním pro kurzy a lezení malých dětí. Zkušenějšími lezci je využívána spíše forma boulder, tedy lezení bez jištění s dopadem do matrace.

CENA A VÝBAVA

Jednorázový vstup na lezeckou stěnu je 50 Kč, bezplatně půjčujeme základní výbavu jako sedák, lana a karabiny. Lezeckou obuv nepůjčujeme, pohodlně si však vystačíte s běžnou sportovní obuví.

INSTRUKTOR

Jednotliví zájemci i organizované skupiny mohou po předchozí domluvě využít lezení s instruktorem. Hodinová sazba se odvíjí od počtu osob, sazba pro větší skupiny se domlouvá individuálně.

400 Kč / hodina1 osoba (každá další osoba + 100 Kč)
500 Kč / hodina2 osoby
600 Kč / hodina3 osoby
700 Kč / hodina4 osoby

MONKEY PARK

Naše horolezecká stěna má i svou outdoor partnerku, která se nachází u Úpské přehrady v Bukovém údolí — zde naleznete podobné služby ve venkovním prostředí. Pro více informací přejděte na stránky Monkey Parku.

info_outlineProhlédněte si lezeckou stěnu podrobněji v externí fotogalerii.

2017 music_note MUSIC CLUB KLONDIKE — DRŽ PEC!