• Foursquare
  • YouTube
  • Google+
  • Facebook
  • Bandzone
phoneKONTAKT

Vyrazili jste na hory za sportovními zážitky a nevychází vám počasí? Vyzkoušejte vnitřní lezeckou stěnu nebo třeba slackline, obří houpačku a spoustu dalších atrakcí jak pro dospělé, tak pro děti.

BILLIARD — FOTBÁLEK — PING PONG — ŠIPKY

Tahle čtyřka prostě nesmí chybět v žádném klubu. Sazba pro billiard je 100 Kč za hodinu hry, fotbálek klasicky za pětku, šipky dle hry a ping pong máte od nás jako bonus zdarma — platí se jen zničené míčky. Při zapůjčení koulí, šipek či pálek požadujeme vratnou zálohu.

BOULDER NEBO LEZECKÁ STĚNA?

Naše stěna je vhodná jak pro zdatné lezce, tak pro lezce začátečníky. Základní výbavu jako sedák, lana i karabiny si u nás můžete zapůjčit. Boty je však potřeba mít vlastní, ale postačí jakákoli sportovní obuv. V rámci skupinových kurzů i privátního lezení můžete po předchozí objednávce využít instruktora. Detaily naleznete v příslušné sekci.

SLACKLINE

Novodobé provazolezectví vzrostlo v nedávné době na popularitě a jeho vyznavače můžete zahlédnout v každém větším parku. Zkuste si chození po laně v bezpečné výšce. Slackline bývá natažena pouze na požádání v rámci předchozí domluvy.

OBŘÍ HOUPAČKA

Oblíbenou atrakcí klubu je obří houpačka díky níž se vrátíte do dětských let. Byla by škoda zapomenout zážitky z dětství jen proto, že jsme z houpaček již vyrostli — naše houpačka má 4 metry a pohodlně se na ní posadí i dva dospěláci.

DIGITÁLNÍ PROJEKCE

Přednášky, filmy, pohádky pro děti nebo sportovní přenosy na plátně s úhlopříčkou 3,5 metru můžete pohodlně sledovat z pohovek i křesel.

2017 music_note MUSIC CLUB KLONDIKE — DRŽ PEC!