• Foursquare
  • YouTube
  • Google+
  • Facebook
  • Bandzone
phoneKONTAKT

V srdci Pece pod Sněžkou nabízíme neotřelé hostelové pokoje, situované přímo nad hudebním klubem. Zde si můžete po lyžovačce odpočinout při poslechu dobré hudby, protáhnout tělo na horolezecké stěně či jen tak posedět u drinku. Pokoje jsou čistě povlečené, tudíž se nemusíte tahat se spacákem. Pokud však hledáte levnější variantu ubytování a spacák jezdí s vámi, nabízíme vám variantu pokojů s vlastním spacákem. Design inspirovaný streetartem dělá z každého pokoje originální místo pro přespání. Ubytování jednoduše zabookujete přes facebook stránky či přes e-mail. Pokud dorazíte autem, zaparkujete ho u nás na parkovišti za KlonDikem, autobusová zastávka je také za rohem. Tak sbalte lyže, prkna, kola, chuť se bavit a přijeďte prozkoumat, co Pec pod Sněžkou nabízí. Ubytování za hubičku nechte na nás. Tak DRŽ PEC!

ZIMNÍ CENÍK — 2. PATRO

Pokoje ve druhém patře jsou situovány po třech se sdílenou předsíní, toaletou, koupelnou a kuchyňským koutem, který zahrnuje chladničku, rychlovarnou konvici a běžné nádobí s příbory. Každý pokoj disponuje vlastním umyvadlem. Výjimečně zde bývá slyšet hudba z klubu.

280 Kč / nocpostel + 50 Kč jednorázový poplatek za povlečení
250 Kč / nocpřistýlka na matraci + 50 Kč jednorázový poplatek za povlečení
50 Kč / nocpes

Varianta pro odvážné rodiče — děti do 6 let zdarma; děti do 15 let následovně:

230 Kč / nocpostel + 50 Kč jednorázový poplatek za povlečení
200 Kč / nocpřistýlka na matraci + 50 Kč jednorázový poplatek za povlečení

ZIMNÍ CENÍK — 1. PATRO

Pokoje v prvním patře mají sdílenou toaletu a koupelnu na chodbě. Určené jsou pro skupiny i jednotlivce a umožňují uzamknutí osobních věcí do skříňky. Běžně zde bývá slyšet hudba z klubu, doporučujeme přibalit si špunty do uší, anebo večírek v klubu až do zavíračky.

200 Kč / nocpostel, vlastní spacák + 30 Kč jednorázový poplatek za úklid
50 Kč / nocpes

Aktuální ceny pro jaro * léto * podzim naleznete v prvním příspěvku na FB

HOSTEL BOOKING

Rezervaci jednoduše provedete zprávou na Facebook Messenger nebo e-mailovou adresu hostelu. Prosíme, mějte trpělivost s odpovědí, není vždy v našich silách reagovat bezprostředně. Booking obstarává Klára Tomová

info_outlineProhlédněte si všechny pokoje podrobněji v externí fotogalerii.

2017 music_note MUSIC CLUB KLONDIKE — DRŽ PEC!